Veikalss

  Veikals

  Divi

  Cetri

  Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība sadarbībā ar Zemnieku saimniecību “Ieviņas”, Zemnieku saimnicibu “Indrāni”, SIA “Raiskuma labumu darītava”un SIA “Gusts Apinis” 2019. gadā uzsāka realizēt Lauku Atbalsta Dienesta līdzfinansēto projektu “Gaujas Nacionālā parka reģiona tūrisma iespēju popularizēšana Eiropas valstīs”.

  Projekta ietvaros paredzējām izveidot sadarbību starp lauku tūrisma pakalpojumu sniedzējiem Vidzemē kā arī izveidot brošūras. Šīs brošūras apkopo 27 lauku tūrisma pakalpojum sniedzējus, kuri labprāt uzņem gan vietējos gan ārvalstu viesus.

  Lai popularizētu šos pakalpojumus 2020. gada vasarā projekta ietvaros bija paredzēti braucieni uz Eiropas valstīm – Somiju, Zviedriju, Nīderlandi un Vāciju, lai prezentētu Latvijas labumus un izplatītu izveidotās brošūras. Diemžēl pandēmija ieviesa savas korekcijas un šo aktivitāti realizēt nebija iespējams.

  Lai mērķvalstu tūristi tiktu informēti par mūsu piedāvājumu, brošūras izsūtījām ar piegādes kompānijām un sadarbojoties ar Niderlandes un Vācijas aģentūrām , izplatījām brošūras Nīderlandē un Vācijā.

  Lai arī nearedzētu notikumu rezultātā nevarējām realizēt projektu tā, kā bijām iecerējuši, mums ir pieejamas brošūras un esam iemācījušies sadarboties, lai turpmāk realizētu jaunus projektus un sadarbības.

  Vairak informācijas šeit.

  LAD logo

   

   

  22.augustā akcijas "Atvērtās dienas laukos" un Skujenes svētku ietvaros Indrānos atvērsim vienas dienas kafejnīcu "Kārumu lāde". Būs iespēja iepazīties ar mūsu saimniecību un saimniekotājiem, izstaigāt pļavas un meža taciņu, kur ik uz soļa gaidīs lāde ar saldumiem un dzērieniem.
  Dalības maksa 5€. Vēlama iepriekšēja pieteikšanās.

  Laade

   

  _______________________________________________________________________________________________________________________

  Visu sezonu:

  Piedāvājam iepazīt mūsu saimniecību un nogaršot saldumu darbnīcā tapušos gardumus!

  Pirms brauciena piezvaniet vai atrakstiet e-pasta ziņu!

   

  10

   

  Ekskursiju programmas:

  1-6 personas - 5.00€

  7-10 personas - 4.50€

  11-20 personas - 4.00€

  21-30 personas - 3.50€

  virs 30 personām - 3.00€

   

  Nepalaidiet garām iespēju apmeklēt arī citus mūsu pagastā esošos tūrisma objektus: Krāmu un seno lietu muzeju, Elku kalnu ar Gaujas izteku, kinojas audzētāju saimniecību Gusts Apinis.

  Attālums no Rīgas 100km, no Cēsīm 35km.
  Rezervācija: +37129115126; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

   Crop 1

  Bilde1

  ekoprodukts

   

  Bilde2

  4035372

  Bilde3

  7227740

  Bilde4

  9826710 orig

  © Zemnieku saimniecība "Indrāni". Kontakttālrunis: +(371) 29-455-715